הארגון הבינלאומי

Enterprise Worldwide

Enterprise Worldwide הינה רשת של פירמות רואי חשבון מקומיות ואזוריות מהמצליחות ביותר. לחברות הרשת מתאפשרת גישה לשפע של משאבים כולל מומחיות בנושאים טכניים, שירותים בין לאומיים ועוד.יתרוננו העיקרי הינו בתפיסתנו שהיא מתן שירות לקוחות ברמה של חמישה כוכבים. אנו מחוייבים
להעניק ללקוחותינו את השירות והמומחיות ברמה הגבוהה ביותר.


משרדים ופירמות רואי חשבון מתקדמות מרחבי העולם החברות ב- Enterprise Worldwide מחוייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצויינות.

נוכחות בינלאומית

חברות ה-Enterprise Worldwide מקושרות עם למעלה מ-110 פירמות ב-40 מדינות, דבר המעניק להן את היכולות והאפשרויות לענות על הצרכים הגלובליים שלהן.

חילופי מידע והכשרה מקצועית

חברות ה- Enterprise Worldwide לוקחות חלק בועידות בינלאומיות ונהנות מאינטראקציה חיונית עם רואי חשבון מקצועיים מפירמות מתקדמות ברחבי העולם.

תכנים המועברים בועידות ע”י מומחים בעלי שם בתעשייה, מאפשרות לחברות ה- Enterprise Worldwide  להתעדכן בהתפתחויות המקצועיות העדכניות ביותר בשווקים מקומיים, לאומיים, ובינלאומיים.

 

הזדמנויות עסקיות חדשות

חברות ה- Enterprise Worldwide עובדות בשיתוף מלא לשרת את לקוחותיהן. כאשר רואה החשבון שלך משתף פעולה עם  רואי חשבון אחרים זה מקנה יתרון משמעותי  – שירות מקצועי מהיועץ העסקי הנאמן שלך, גישה נוחה למומחים בסוגיות מקצועיות של מיסוי וביקורת, שרותים בינלאומיים ועוד.

התחייבות להענקת שירות ללקוחות ברמה של חמישה כוכבים

חברות ה- Enterprise Worldwide משתתפות בתכנית הכשרה ייחודית הנקראת “שירות לקוחות חמישה כוכבים”.
חברות ה- Enterprise Worldwide מחוייבות לשמירה על רמת שירות ומקצועיות מהגבוהות ביותר עבור לקוחותיהן.